O nas

Medical Magnus Clinic to nowoczesne, wielospecjalistyczne centrum medyczne o ugruntowanej renomie i ponad trzydziestoletnim doświadczeniu. W naszej poradni dostępnych jest ponad 25 specjalizacji medycznych, w tym proktologia. Nasi lekarze przeprowadzają zarówno konsultacje i badania proktologiczne, jak i zabiegi, w tym m.in. skleroterapię i gumkowanie hemoroidów.


Poznaj naszych specjalistów:

Mariusz Klincewicz - zdjęcie specjalisty
lek. spec.

Mariusz KlincewiczSpecjalista chirurgii ogólnej, proktolog i flebolog.

Doktor Mariusz Klincewicz jako specjalista chirurg przeprowadza m.in. operacje przepuklin, ostrych stanów jamy brzusznej, operacje tarczycy, małe zabiegi chirurgiczne metodą klasyczną, ale także za pomocą elektrochirurgii, w tym skleroterapię naczyń żylnych. Jego szczególne zainteresowania to zabiegi małoinwazyjne – ukończył liczne szkolenia laparoskopowe i posiada duże doświadczenie w tej dziedzinie. Ponadto interesuje się flebologią, proktologią, leczeniem ran oraz onkologią.

Zawodowo związany jest z oddziałami chirurgicznymi. Na co dzień prowadzi konsultacje Pacjentów w poradni specjalistycznej oraz operuje na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej w Medical Magnus Clinic w Łodzi, technikami pozwalającymi na krótki pobyt Pacjenta w szpitalu i szybką rekonwalescencję. Nieustannie poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w licznych konferencjach i zjazdach naukowych związanych z zainteresowaniami zawodowymi.

W poradni proktologicznej Medical Magnus Clinic doktor Mariusz Klincewicz przeprowadza: 

  • konsultacje lekarskie – profilaktyka, diagnozowanie, leczenie chorób, 
  • kwalifikacje do zabiegów chirurgicznych, 
  • badania proktologiczne (m.in. anoskopia, rektoskopia), 
  • ambulatoryjne zabiegi proktologiczne (m.in. gumkowanie i skleroterapia hemoroidów).
Marcin Kondras-CHIRURG NACZYNIOWY_CHIRURG OGÓLNY_PROKTOLOG
dr n. med.

Marcin KondrasSpecjalista chirurgii ogólnej oraz chirurgii naczyniowej, proktolog.

Dr n. med. Marcin Kondras posiada ponad 20-letnie doświadczenie w zakresie leczenia ambulatoryjnego oraz szpitalnego Pacjentów wymagających pomocy specjalisty w dziedzinie chirurgii oraz proktologii.

Konsultuje w pełnym zakresie chirurgii ogólnej i naczyniowej oraz kwalifikuje do zabiegów operacyjnych m.in. endoprotezoplastyki stawów z dopplerowskim badaniem naczyń. Szczególnie interesuje się flebologią - diagnostyką i leczeniem chorób żył. Przeprowadził dużą liczbę zabiegów operacyjnych, m.in. operacje klasyczne usuwania żylaków, operacje przepuklin i pęcherzyków żółciowych. Ponadto wykonuje małe zabiegi ambulatoryjne, w tym np.: usuwa kaszaki, ropnie, leczy oparzenia i trudno gojące się rany.

Stale poszerza zakres swojej wiedzy i rozwija umiejętności uczestnicząc w licznych kursach specjalistycznych i konferencjach związanych z zainteresowaniami zawodowymi.

Dr n. med. Marcin Kondras pracuje w Medical Magnuc Clinic w Łodzi, gdzie, oprócz wykonywania operacji, konsultuje w poradni chirurgicznej oraz proktologicznej.

W poradni proktologicznej Medical Magnus Clinic dr n. med. Marcin Kondras przeprowadza:

  • konsultacje lekarskie – profilaktyka, diagnozowanie, leczenie chorób,
  • kwalifikacje do zabiegów chirurgicznych.
Zapisz się